Bonusový program - kredity

Bonusový program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme bonusový systém za realizované nákupy a další aktivitu (registrace, přihlášení k odběru mailingu). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na hodnotu kreditu a to v poměru 100 CZK = 1 kredit /4 EUR = 1 kredit . Kredit mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci.

Jak můžu získat bonusové  kredity?

Bonusové kredity získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek kreditů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Kredity se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se kredity odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Kredity se přičítají podle vzorce 1 EUR = 0,25 kreditu / 25 CZK = 0,4 kreditu.

Můžu získat kredity i jinak?

Ano můžete. Za vaši registraci vás odměníme 5 kredity. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 3 kredity.

Jak můžu kredity uplatnit?

Vaše nasbírané kredity vám přináší slevy. Stav vašich kreditů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových kreditů s možností jejich použití.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce nelze použít kredity a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím kreditů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných kreditů.

Přehled kreditů

Přehled počtu získaných bonusových kreditů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich kreditů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových kreditů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich kreditů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

Vrácení produktu - kredity 

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané bonusové kredity. Vaše kreditní bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých kreditů?

Platnost Vašich bonusových kreditů je omezena na 183 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Bonusové kredity nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové kredity uplatnit!

 

Používáme Bonusový systém Ellity